Skladování fotovoltaiky: jak to děláme

+ 0
let tradice
+ 0
zkušených zaměstnanců
+ 0 m2
skladových prostor
+ 0
skladových operací denně
0 mil. Kč
pojistný limit

Nabízíme Vám služby optimalizovaného skladování, které přináší úsporu nejen prostoru, ale i času a zdrojů. U nás platíte pouze za skutečně obsazené pozice v daném měsíci, a proto je naše služba efektivnější a ekonomičtější než provozování vlastního skladu, kde jste vázáni celým pronajatým prostorem bez ohledu na jeho využití.


Jako česká společnost s 30letou tradicí a více než 15letou specializací na fotovoltaiku se můžeme pochlubit hlubokými znalostmi a zkušenostmi v této oblasti. Jsme připraveni nabídnout řešení na míru, tak abychom splnili veškeré vaše potřeby.

Specializujeme se přímo na skladování komponentů pro FVE včetně bateriových úložišť. Aby to bylo pro naše zákazníky co nejsnazší, jsme schopni zajistit vše včetně dopravy zboží na sklad již z přístavů v Evropě, jelikož máme k dispozici přibližně 100 vlastních nákladních vozidel, která jsou denně na trasách po Evropě. Díky tomu Vám odpadá zajišťování komunikace mezi dopravcem a skladem. Po doručení zboží na sklad produkty kontrolujeme nejen vizuálně, ale v případě baterií i pomocí termokamer, abychom měli jistotu, že nedošlo během přepravy k poškození.

Všechny produkty, které disponují výrobními čísly, na tato čísla i přijímáme, a jsme schopni zajistit jejich vyskladňování i v režimu FIFO, což využíváme hlavně u baterií, aby se nemusely řešit jejich servisy z důvodu vybití akumulátorů.

Při expedici připravíme zboží dle objednávky a zajistíme kompletaci příslušenství včetně doručení až ke koncovým zákazníkům. Veškeré činnosti jsou snímány čtečkami s přesností na minuty a na konci měsíce je vytvořena faktura, která obsahuje detailní rozpad na jednotlivé akce. Nabízíme také možnost vytvoření podrobného položkového ceníku. Pro jeho tvorbu budeme potřebovat pochopit veškeré Vaše požadavky a způsoby přípravy objednávek pro Vaše klienty.

Naše sklady jsou umístěny v oblasti Kralup nad Vltavou, konkrétně se jedná o adresu Kozomín 501, 277 45 Kozomín. Hala je strategicky umístěna přímo u sjezdu z dálnice D8.

Kontakt

Budeme velice rádi za Vaší zpětnou vazbu, tak se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.