kreativní & přátelští & silní

Servis

O nás

Servis

• Partneři společnosti
• Pneuservis pro veřejnost
• Otevírací doba

Kontakty

O nás

Společnost HrubyMOVING byla založena v roce 1995 v garáži rodinného domu. Z počátku to vypadalo, že budeme jednou z běžných malých stěhovacích firem, kterých jsou v Praze desítky. Pak ale přišla chvíle, kdy jsme měli dostatek odvahy a odhodlání udělat riskantní krok, který se nám mnohonásobně vyplatil.

Zainvestovali jsme velký inzerát ve Zlatých stránkách, na tu dobu za obrovskou sumu peněz, ale byl to zlom. Najednou jsme nestíhali zvedat telefony, nabírali jsme zaměstnance a kupovali nákladní auta. Udělat odvážný krok ve chvíli složitého rozhodnutí se nám vyplatilo i vícekrát později.

Od roku 1999 jsme začali budovat divizi kamionové přepravy. Opět od nuly. Od prvního kamionu, který vozil do Skotska dřevo a zpátky whisky, až po dnešní flotilu 70 kamionů permanentně na cestách po celé Evropě.

Důležitou událostí v dějinách firmy bylo otevření vlastního areálu v Kozomíně, kde jsme vybudovali centrum kamionové přepravy, sídlo divize stěhování, moderní skladové prostory, servis nákladních vozidel a vlastní čerpací stanici pohonných hmot.

Cítíme, že hektický růst společnosti bychom v následujících letech chtěli podpořit zpevněním všech vnitřních procesů. Chtěli bychom přivést do firmy mladou krev a dlouhodobě zmenšovat ekologickou stopu, která za naší činností zůstává.

Servis​

Naše společnost disponuje dvěma servisními středisky v rámci České republiky. První středisko se nachází v Kozomíně u Prahy s kapacitou dvou velkých stání pro kamionové soupravy. Druhé středisko, které má k dispozici jedno stání pro kamionovou soupravu, se nachází v bývalém areálu ČSAD ve Vyškově u Brna. Obě střediska disponují vysokou střechou, aby bylo možné pohodlně sklopit kabinu vozidla bez sebemenších problémů. V rámci našich servisních středisek provádíme veškeré opravy našeho vozového parku, předprodejní servis tahačů DAF XF, ale také nabízíme pneuservis pro veřejnost s možností drobných servisních operací na vozidlech.

HrubyMOVING - Servis

Partneři společnosti DAF PACCAR a KÖGEL​

HrubyMOVING - Servis DAF
HrubyMOVING - Servis Kogel

Naše společnost se stala servisními partnery společností DAF PACCAR Česká republika a Kögel, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Pro společnost DAF PACCAR provádíme předprodejní servis vozidel třídy XF a díky autodiagnostice přímo od výrobce jsme schopni odhalit a následně i opravit většinu problémů na vozidlech. V rámci spolupráce se společností Kögel zajišťujeme opravy návěsové techniky pro nás i veřejnost.

Pneuservis pro veřejnost

Jsme tu pro vás. Díky moderním strojům jsme schopni přezout vaše vozidlo během okamžiku. Nabízíme také uskladnění vašich pneumatik v moderním skladu, který je neustále hlídán kamerami a zabezpečen systémem, který umožňuje vstup pouze oprávněným osobám. Náš servis je dále schopen realizovat opravy či výměny menšího rozsahu, ať už se bavíme o výměně palivových filtrů či doplnění a dezinfekce klimatizace. 

Jsme tu pro vás denně

Pondělí

6.00 – 18.00

Úterý

6.00 – 18.00

Středa

6.00 – 18.00

Čtvrtek

6.00 – 18.00

Pátek

6.00 – 18.00

Sobota

6.00 – 18.00

Neděle

6.00 – 18.00

HrubyMOVING TRANSPORT a.s.

Sídlo: U Stavoservisu 527/1, 108 00 Praha 10
Provozovna: Logistický areál HrubyMOVING, Kozomín 501, 277 45 Kozomín 
IČ: 28517679   DIČ: CZ28517679   Datová schránka: e4tgj9c

Fakturace

Vážení obchodní partneři, pro případ zaslání elektronické faktury do naší společnosti jsme připravili speciální emailovou adresu.
Prosíme, posílejte faktury výhradně na e-mail faktury@hrubymoving.cz.

Praha

Kozomín 501, 
277 45 Kozomín

+420 234 262 929 – fakturace
+420 777 738 137 – mobil

servis.kozomin@hrubymoving.cz

Vyškov

Brněnská 366/25, 682 01 Vyškov

+420 517 317 275 – fakturace
+420 739 647 424 – mobil

servis.vyskov@hrubymoving.cz

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze – oddíl B, vložka 15003

Stěhování domácností
Stěhování firem
Mezinárodní stěhování
Trezory, stroje, technologie
Stěhování uměleckých předmětů
Stěhování archivů a knižních fondů
Kamionová doprava
Skladování
Servis
Fotovoltaika