Skladování - jak to děláme

+ 0
let tradice
+ 0
zkušených zaměstnanců
+ 0 m2
skladových prostor
+ 0
skladových operací denně
0 mil. Kč
pojistný limit

Jako česká společnost s 30letou tradicí se můžeme pochlubit hlubokými znalostmi a zkušenostmi v oblasti skladování. Budeme se snažit pochopit veškeré vaše potřeby a jsme připraveni Vám nabídnout řešení na míru.

Aby to bylo pro naše zákazníky co nejsnazší, zajišťujeme dopravu zboží na sklad již z přístavů v Evropě, jelikož máme k dispozici přibližně 100 vlastních nákladních vozidel, která jsou denně na trasách po Evropě i České republice. Díky tomu Vám odpadá zajišťování komunikace mezi dopravcem a skladem.

Po doručení veškeré produkty pečlivě kontrolujeme a díky tomu máme jistotu, že nedošlo během přepravy k poškození. Všechny výrobky, které disponují výrobními čísly, na tato čísla i přijímáme a ukládáme do našeho systému, což nám umožňuje efektivní sledování a správu zásob. Garantujeme bezpečné a pečlivé zacházení se zbožím.

Při expedici připravíme zboží dle objednávky a zajistíme kompletaci veškerého příslušenství včetně doručení až ke koncovým zákazníkům. Veškeré činnosti jsou snímány čtečkami s přesností na minuty a na konci měsíce je vytvořena faktura, která obsahuje detailní rozpad na jednotlivé akce.


Nabízíme také možnost vytvoření podrobného položkového ceníku. Pro jeho tvorbu budeme potřebovat pochopit veškeré Vaše požadavky a způsoby přípravy objednávek pro Vaše klienty.

Naše sklady jsou umístěny v oblasti Kralup nad Vltavou, konkrétně se jedná o adresu Kozomín 501, 277 45 Kozomín. Hala je strategicky umístěna přímo u sjezdu z dálnice D8.

Kontakt

Budeme velice rádi za Vaší zpětnou vazbu, tak se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.