kreativní & přátelští & silní

Servis

O nás

Servis

• Partneři společnosti
• Pneuservis pro veřejnost
• Otevírací doba

Kontakty

Servis

Naše společnost disponuje dvěma servisními středisky v rámci České republiky. První středisko se nachází v Kozomíně u Prahy s kapacitou dvou velkých stání pro kamionové soupravy. Druhé středisko, které má k dispozici jedno stání pro kamionovou soupravu, se nachází v bývalém areálu ČSAD ve Vyškově u Brna. Obě střediska disponují vysokou střechou, aby bylo možné pohodlně sklopit kabinu vozidla bez sebemenších problémů. V rámci našich servisních středisek provádíme veškeré opravy našeho vozového parku, předprodejní servis tahačů DAF XF, ale také nabízíme pneuservis pro veřejnost s možností drobných servisních operací na vozidlech.

HrubyMOVING - Servis

Partneři společnosti DAF PACCAR a KÖGEL​

HrubyMOVING - Servis DAF
HrubyMOVING - Servis Kogel

Naše společnost se stala servisními partnery společností DAF PACCAR Česká republika a Kögel, se kterými dlouhodobě spolupracujeme. Pro společnost DAF PACCAR provádíme předprodejní servis vozidel třídy XF a díky autodiagnostice přímo od výrobce jsme schopni odhalit a následně i opravit většinu problémů na vozidlech. V rámci spolupráce se společností Kögel zajišťujeme opravy návěsové techniky pro nás i veřejnost.

Pneuservis pro veřejnost

Jsme tu pro vás. Díky moderním strojům jsme schopni přezout vaše vozidlo během okamžiku. Nabízíme také uskladnění vašich pneumatik v moderním skladu, který je neustále hlídán kamerami a zabezpečen systémem, který umožňuje vstup pouze oprávněným osobám. Náš servis je dále schopen realizovat opravy či výměny menšího rozsahu, ať už se bavíme o výměně palivových filtrů či doplnění a dezinfekce klimatizace. 

Jsme tu pro vás denně

Pondělí

6.00 – 18.00

Úterý

6.00 – 18.00

Středa

6.00 – 18.00

Čtvrtek

6.00 – 18.00

Pátek

6.00 – 18.00

Sobota

6.00 – 18.00

Neděle

6.00 – 18.00

Stěhování domácností
Stěhování firem
Mezinárodní stěhování
Trezory, stroje, technologie
Stěhování uměleckých předmětů
Stěhování archivů a knižních fondů
Kamionová doprava
Skladování
Servis
Fotovoltaika