Skladování a logistické služby

Hledáte spolehlivého partnera pro vaše logistické potřeby a skladování v srdci Evropy? Naše logistické služby a skladování v Praze a Brně jsou vaše ideální řešení. Nabízíme komplexní logistické služby, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak velkým, tak malým podnikům. S námi získáte nejen prostor pro skladování, ale i širokou škálu doplňkových služeb, které usnadní a zefektivní celý proces distribuce vašich produktů.

Skladový vysokozdvižný vozík

Redukce nákladů na skladování

Zefektivněte skladování a logistiku vašeho e-shopu s naší fulfillment službou. Ideální pro majitele malých a středních obchodů. Snížení nákladů zaručeno!

Řada doplňkových služeb

Kromě skladování zboží jsme pro vás schopni zajistit i řadu doplňkových služeb, ať už je jedná o prostory pro školení vašich zákazníků, nebo zajištění dopravy zboží od výrobce na sklad.

Strategické umístění skladů

Objevte špičkové logistické a skladovací služby v ČR. Strategické lokality včetně Prahy a Brna pro maximální efektivitu vašeho podnikání.

Osobní přístup ke každému klientovi

Nabízíme profesionální skladování s osobním přístupem. Každý zákazník má svého koordinátora pro maximální spokojenost. Vaše spokojenost je naší prioritou. 

Přizpůsobíme se vašim potřebám

Představte si, že už nikdy nebudete muset řešit problém s nedostatkem místa. Ať už potřebujete uložit sezónní vybavení, zásoby pro váš rostoucí online obchod, nebo se prostě potřebujete zbavit nepořádku doma, naše služba On-demand skladování je přesně to, co hledáte.

S našim flexibilním řešením se rozloučíte s dlouhodobými smlouvami a placením za prostor, který ve skutečnosti nepotřebujete. Naše služby skladování jsou navrženy tak, aby se přizpůsobily právě vašim aktuálním potřebám. Platíte pouze za prostor a služby, které využíváte. A když se vaše potřeby změní, snadno a rychle přizpůsobíme nabídku, abyste získali přesně to, co potřebujete.

Sklad
Skladová hala

Fulfillment služby pro váš obchod

Představte si, že vaše podnikání roste rychleji než kdy předtím, a to bez stresu a chaosu, které obvykle provází rozšiřování. Jak je to možné? Klíčem je naše Fulfillment služba pro váš obchod. Tato služba je navržena tak, aby z vašeho podnikání odstranila logistické starosti, umožnila vám soustředit se na to, co děláte nejlépe – rozvoj vašeho produktu a vztahy se zákazníky.

Nemusíte se již zabývat balením objednávek, správou skladů, ani expedicí. My se postaráme o všechno od A do Z. Naše sofistikované systémy a zkušený tým zajistí, že vaše produkty budou doručeny vašim zákazníkům rychle a v perfektním stavu. Díky naší službě fulfillmentu můžete nabídnout svým zákazníkům prvotřídní zákaznický servis bez nutnosti investovat do vlastní logistické infrastruktury.

Další výhody našeho skladu

Vlastní flotila vozidel

V dnešním uspěchaném světě, kde čas znamená peníze a efektivita je klíčem k úspěchu, přicházíme s řešením, které zásadně změní vaše podnikání. Přestaňte ztrácet čas a energii na složité logistické procesy. S naší vlastní flotilou vozidel převezmeme odpovědnost za dovoz vašeho zboží přímo od výrobce až do vašeho skladu. Už žádné starosti s koordinací různých dopravců, žádné nekonečné telefonáty a e-maily. My se o vše postaráme. Naše služba je zárukou nejen rychlosti, ale i bezpečnosti. Naše kamiony se denně pohybují po celé Evropě.  Všechna vozidla jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi pro sledování a zabezpečení nákladu, takže můžete být v klidu, vědouce, že vaše zboží je v dobrých rukách. A co víc, díky naší flexibilitě a rozsáhlé flotile jsme schopni reagovat na vaše specifické potřeby s maximální efektivitou. Investice do naší služby „Vyrábějte, prodávejte – ostatní nechte na nás“ je investicí do plynulosti a efektivity vašeho podnikání. Umožněte si soustředit se na to, co děláte nejlépe, a nechte logistiku na nás. 

Skladování fotovoltaiky

V dnešní době, kdy se celý svět snaží o přechod na čistější zdroje energie, je fotovoltaika na čelních příčkách zájmu. Ať už jste maloobchodní prodejce, velkoobchod nebo instalační firma, klíčovým prvkem vašeho úspěchu je efektivní skladování a správa fotovoltaických komponent.  Náš systém skladování byl navržen s ohledem na potřeby našich klientů. Víme, že správa zásob a příprava zboží pro koncového zákazníka může být náročná. Proto jsme vytvořili řešení, které nejenže zjednoduší tento proces, ale také zvýší vaši efektivitu a spolehlivost. S naším systémem můžete zapomenout na starosti s evidencí komponent, jejich životností a logistikou. My se o vše postaráme. Nechte nás, abychom vám pomohli překonat výzvy spojené se skladováním a distribucí fotovoltaických komponent. Díky našemu komplexnímu přístupu a pokročilým technologiím vám nabízíme službu, která je nejen efektivní, ale také přizpůsobená vašim konkrétním potřebám. Ať už potřebujete připravit zboží pro osobní odběr nebo zajistit jeho dopravu na dodací adresu, s námi to bude hračka.

Jak nás hodnotí zákazníci?

ABSOLUTELY AMAZING EXPERIENCE! I almost have no words to describe the outstanding cooperation, the quality and the high standards of our awesome experience with Hruby. Me and my partner were not only moving from Prague, Czech Republic, to Paris, France, but also had a second shipment going to my hometown in Lisbon, Portugal. The whole service was smooth, seamless and efficient from the get-go. Not only they took the time to personally visit the apartment and explain all the details to us, on the day of the move the team was kind, in a good mood and managed to pack everything and store it according to our requests. Both shipments (Lisbon and Paris) were delivered on the requested dates, in full and on time, once again with a great mood, a kind smile and an efficient hand. Moreover, I do believe Hruby is highly cost competitive for the level of service they provide, and the communication was always transparent. I could not recommend them more! I will be sure to keep Hruby in mind for any other potential move and to highly recommend their services to every friend and family member around the world.
Carolina Letras Saraiva
Carolina Letras Saraiva
Kamarád tam volal a z jeho informací jsem nadšený. Takže pokud firma vychází řidičům, kteří chtějí jezdit od pondělí do pátku a víkendy věnovat svým rodinám a blízkým vstříc je to pecka. Fakt. Protože život neskutečně rychle utíká a děti rostou doslova před očima. Takže čas strávený s rodinou je k nezaplacení. Za všechny peníze světa.
Jaroslav Jelen
Jaroslav Jelen
Nakládky z rampy, dost Místa na otočení ochotný personál, kamionová doprava, vykládají do 10
Anna Svobodová
Anna Svobodová
Rýchlosť
Peťko peter
Peťko peter
Moc děkujeme za skvělou spolupráci při plánování stěhování a samotnou realizací! Naprosto profesionální přístup.
Tadeáš Velechovský
Tadeáš Velechovský

Pojďte se k nám podívat